+90 (532) 173 55 18 info@beforesunsetcesme.com
İzmir
Çeşme

Before Sunset Closing Party

Üç Oscar ve üç Grammy ödüllü İtalyan  prodüktör, müzisyen Giorgio Moroder, etkileyici sesi ve kendine özgü sound’uyla Berlin’in gözde prodüktörü Jan Blomqvist (Band), yine Berlin’den house müzik tınılarını getirecek Nhan Solo ve Belçika’dan Oscar & The Wolf

30 Ağustos 2015 Pazar günü Before Sunset Beach Çeşme’de!  Biletler Biletix ‘te!

Giorgio Morader

Morader, Synthesize ve elektronik dans müziği ile anılmaktadır. 1970’lerde Münih’te “Oasis Records” adıyla kendi plak şirketini kurdu. Birkaç yıl sonra bu şirket “Casablanca Records” adlı şirkete dahil edildi. Disco zamanlarında Donna Summer (“Love to Love You Baby” ve “I Feel Love”)  ile çalıştı. Münih’de ki  eski “Musicland Studios” kurucusudur. Bu stüdyoda Electric Light Orchestra, Led Zeppelin, Queen ve Elton John gini sanatçıları kayıtları yapılmıştır.

Ayrıca Donna Summer ile birlikte bir kaç hit şarkıya imza atmıştır. Morader aynı zamanda Elektronik disko hitlerinden “The Three Degrees”, Spark’ın iki albümü, Bonnie Tyler’ın “Bitterblue” albümünde ki bir çok şarkısı ve 1985’deki  “Here She Comes” adlı singleına David Bowie, Irene Cara, Madleen Kane, Melissa Manchester, Blondie, Japan ve France Joli gibi sanatçılara katkıda bulunmuştur. Aynı zamanda Scarface müziklerini yapmıştır.

www.giorgiomorader.com

Nhan Solo

2012 yılında, Nhan Solo kendi şirketi Mother Recordings’i kurarak, aynı kafadaki müzisyenler için bir cennet yarattı. Bu ekip arkadaşlar, sanatçılar ve yaratıcı bireylerden oluşuyor. Bu yeni kurulan muzik şirketinden piyasaya sürülen isimler arasında Daniel Dexter, Kyodai, The Ravenge, Audiojack, El_Txef_A, Jay West, Stee Dowes, Andre Crom gibi bir çok tanınmış isim yer alıyor. Nhan Solo süregelen kişisel müzik üretimleri OFF, 2DIY4, Disko ve tabi ki Mother Recordings etiketi altında bulunabilir. Kayıtları Ian Pooley, Spancer Parker, Oliver $, Martin Dawson, Kiki, Fritz Zander, Adriatique gibi saygın isimler tarafından remikslendi.

2013 yılı Nhan Solo’nun Dj ve Prodüktörlük kariyerinin en parlak yılı oldu Jackmode Agency’e katılarak, Avrupa çapında konserler (İstanbul, Amsterdam, Zurich, Oslo, Copenhagen, Vienna, Berlin etc.) ve Güney Amerika turnuleri (Brazil, Columbia, Peru, Mexico, Ecuador, Panama etc.) ve 3 kişisel Beatport Deep House Top 3 şarkı (“Easy”, “Friends” ve “Tell You”) Solomun, Soul Clap, Claptone, Dyed Soundorom, Adana Twins ve Dj T gibi isimlerden benzersiz destek aldı. 

www.jackmode.com

Jan Blomqvist

Jan Blomqvist müzik serüveni oldukça ilginç. Elektronik müzikle tanışmadan önceki 7 seneyi aşkın bir süre zarfında karanlık ve melodik tarzı ile Kuzey Almanya’yı sallayan bir grunge-rock gurubu şarkıcı, bas gitarist ve şarkı sözü yazarı kimliği ile hayatına devam ediyordu, taki Berlin’e taşınıp elektronik müziğe olan tutkusunu keşfedene kadar.

Bundan sonraki süreç, Blomqvist’in gurubu iddialı bir karar vererek bırakması ve elektronik müzik odaklı kariyerine tek başına devam etmesiyle sonuçlanıyor. Şimdiki soundunu ise Radiohead, Muse, Bodi Bill, Stephan Bodzin ve James Holden’ın müziğinin bir karışımı olarak tarif edebilir; melankolik, melodik elektro-pop ve minimal teknonun müthiş ahengi…

www.janblomqvist.com

Oscar & The Wolf

Oscar and the Wolf PIAS Recordings ile sözleşme imzalayan genç bir Belçikalı grup. Solist Max Colombie’ye göre müzikleri, dark melankolik pop ile dans ritimlerinin bir kombinasyonundan oluşuyor. Bir yıl önceki ilk albümleri “Imagine Mountains” ardından haziran 2012’de “Orange Sky” singleını da içeren ve bir klisede kaydedilen yeni EP’leri “Summer Skin” yayınlandı. Grup avrupanın çeşitli sahnelerinde, Warpaint, Mercury Rev ve Lou Reed’e ön grup olarak sahne aldı.

www.oscartandhewolf.com